Dubel na czwartek 28.02. z kursem 2.40.

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na czwartek 28. dzień lutego wybraliśmy z najlepszej, koszykarskiej ligi świata czyli NBA oraz z Pucharu Holandii. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.40. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że spotkaniu Indiany Pacers z Minnesotą Timberwolves łączna liczba punktów przekroczy 216.5. Obie drużyny minionej nocy przegrały swoje mecze i będą grały na zmęczeniu. W takich sytuacjach zapomina się czasami o defensywie i pozwala rywalowi na sporo punktów.

W drugim meczu Dubla stawiamy na powyżej 2.5 gola w pojedynku Willem II z Alkmaar. Obie drużyny grały niedawno w lidze i gospodarze wygrali 2:1. Dziś liczymy na podobny rezultat i przynajmniej trzy gole.

Kurs Dubla

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.40.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Kupon bukmacherski w PZBUK:

Typy na dziś