Singiel na dziś: Houston Rockets – Miami Heat

Typy na dziś

Singla na czwartek 28. dzień lutego zagramy w najlepszej, koszykarskiej lidze świata, czyli NBA. W piłce nożnej niewiele jest do grania, więc zostajemy za oceanem. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Typ na dziś – Singiel

Stawiamy, że Houston Rockets pokonają Miami Heat przynajmniej dziesięcioma punktami. Obie drużyny grały minionej nocy, zatem do dzisiejszego spotkania przystąpią bez odpoczynku. Heat niespodziewanie pokonali u siebie Golden State Warriors, a Rockets wygrali z Charlotte.

Typ kierujemy bardziej przeciwko Miami. Przeważnie po bardzo emocjonujących meczach, po zwycięstwa z faworytami, zespół wpada w lekki dołek. Przychodzi moment oddechu i samozadowolenia, co nie wpływa korzystnie, na postawę na parkiecie. Właśnie w takiej sytuacji znaleźli się Heat, którzy po zwycięstwie z mistrzami NBA, musieli wsiąść do samolotu i lecieć z Florydy do Houston, czyli spędzić jakieś trzy godziny w powietrzu.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 600 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Co dziś obstawić?

Naszym zdaniem dzisiejszy mecz dla Heat będzie bardzo ciężki. Uważamy, że Rockets postawią dziś poprzeczkę na tyle wysoko, że Miami nie będzie w stanie dotrzymać im kroku. Stawiamy, że gospodarze wygrają i pokryją spory handicap -9.5 pkt.

Houston Rockets – Miami Heat, typ: 1 (-9.5), kurs: 1.82. 

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…