Dubel na czwartek 7.02. z kursem 2.20.

Typy na dziś - Dubel dnia
Dubel na czwartek 7.02. z kursem 2.20.
5 (100%) 4 votes

Typy do Dubla na czwartek 7. dzień lutego wybraliśmy z najlepszej koszykarskiej ligi świata, czyli NBA oraz z najlepszej hokejowej ligi globu, czyli NHL. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.20. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.


Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Tampa pokona u siebie St. Louis Blues. Gracze z Florydy na własnej tafli mają bilans 20-5-1 i nie sądzimy, aby słabe St. Louis mogło cokolwiek tutaj ugrać. Wczoraj Blues wygrali z Florida Panthers, ale Lightening to zupełnie inna – wyższa – półka.

W NBA stawiamy, że OKC wygrają z Memphis Grizzlies przynajmniej 11 punktami. Nie jest tajemnicą że władze z Memphis chcą pozbyć się Mike’a Conley’a i Marca Gasola. Okienko transferowe zamknie się przed rozpoczęciem tego pojedynku i zapewne przynajmniej jednego z nich już w drużynie nie będzie. Nawet bez potencjalnej wymiany postawilibyśmy taki sam handicap na OKC, którzy świetnie grają w tej fazie sezonu.

Kurs Dubla

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.20.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w ETOTO:

Typy na dziś

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB