Dubel na czwartek 7.02. z kursem 2.20.

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na czwartek 7. dzień lutego wybraliśmy z najlepszej koszykarskiej ligi świata, czyli NBA oraz z najlepszej hokejowej ligi globu, czyli NHL. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.20. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Tampa pokona u siebie St. Louis Blues. Gracze z Florydy na własnej tafli mają bilans 20-5-1 i nie sądzimy, aby słabe St. Louis mogło cokolwiek tutaj ugrać. Wczoraj Blues wygrali z Florida Panthers, ale Lightening to zupełnie inna – wyższa – półka.

W NBA stawiamy, że OKC wygrają z Memphis Grizzlies przynajmniej 11 punktami. Nie jest tajemnicą że władze z Memphis chcą pozbyć się Mike’a Conley’a i Marca Gasola. Okienko transferowe zamknie się przed rozpoczęciem tego pojedynku i zapewne przynajmniej jednego z nich już w drużynie nie będzie. Nawet bez potencjalnej wymiany postawilibyśmy taki sam handicap na OKC, którzy świetnie grają w tej fazie sezonu.

Kurs Dubla

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.20.

Na ETOTO ruszyła nowa oferta powitalna. Każdy gracz zakładający konto otrzymuje bonus przy pierwszej wpłacie wysokości 200% wpłaty. Warunki obrotu pozostają bez zmian.

Natomiast "starzy" gracze którzy założyli konto wcześniej, bedą mogli wykorzystać poprzednią promocje przez miesiąc:

- rejestacja przed 1.08 i odbiór freebeta

- pierwsza wpłata po 1.08 obowiązuje wg nowej oferty powitalnej: 200% do 200 złotych

- druga wpłata wg starej oferty 100% do 900 złotych i przy wpłacie powyżej 40 złotych freebet 20 złotowy.

Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w ETOTO:

Typy na dziś

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB