Dubel na niedzielę 17.03. z kursem 2.46.

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na niedzielę 17. dzień marca wybraliśmy z najlepszej, koszykarskiej ligi świata czyli NBA oraz z włoskiej Serie A. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.46. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Sixers nie przegrają w Milwaukee więcej niż 10 punktami. To szlagierowe spotkanie z Konferencji Wschodniej pokaże dziś o 20:30 Canal+Sport 2.

Bucks są liderem Konferencji, a zespół z Philly zajmuje 3. pozycję. Wiele wskazuje na to, że obie drużyny wyjdą na mecz bez poważnych ubytków kadrowych, a to zapowiada szalenie ciekawą konfrontację. Naszym zdaniem będzie to zacięty mecz do ostatniej syreny i jeśli zespół z Milwaukee wygra, to raczej jednocyfrową różnicą punktów.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Juventus wygra wyjazdowe spotkanie z Genoą. Po emocjonującym awansie do ćwierćfinału Ligi Mistrzów, trener Starej Damy może dać odpocząć kilku piłkarzom. Jednak rezerwowi w Turynie mają na tyle jakości piłkarskiej, że powinni przywieźć z wyjazdu kolejne trzy punkty, które przybliżą Juve do kolejnego mistrzostwa.

Kurs Dubla

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.46.

Na ETOTO ruszyła nowa oferta powitalna. Każdy gracz zakładający konto otrzymuje bonus przy pierwszej wpłacie wysokości 200% wpłaty. Warunki obrotu pozostają bez zmian.

Natomiast "starzy" gracze którzy założyli konto wcześniej, bedą mogli wykorzystać poprzednią promocje przez miesiąc:

- rejestacja przed 1.08 i odbiór freebeta

- pierwsza wpłata po 1.08 obowiązuje wg nowej oferty powitalnej: 200% do 200 złotych

- druga wpłata wg starej oferty 100% do 900 złotych i przy wpłacie powyżej 40 złotych freebet 20 złotowy.

Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w ETOTO:

Typy na dziś

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…