Singiel na dziś: Miami Heat – Charlotte Hornets

Typy na dziś

Singla na niedzielę 17. dzień marca zagramy ponownie w najlepszej, koszykarskiej lidze świata, czyli NBA. Typy z piłki nożnej zostawiamy sobie na inne sekcje naszego serwisu. Zapraszamy i życzymy powodzenia.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że Miami Heat pokonają we własnej hali Charlotte Hornets różnicą przynajmniej dwóch punktów. Obie drużyny walczą o udział w Playoffs, ale obecnie to zespół z Florydy jest w lepszej sytuacji. Heat zajmują ósme miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej, ale Hornets mają tylko jedną porażkę więcej. Zapowiada się zatem ciekawy mecz z dużą stawką o przyzwoitej porze (godz. 18. czasu polskiego).

Hornets bardzo słabo grają na wyjazdach. Na 33 spotkania w obcych halach zespół z Charlotte przegrał aż 23 razy. Co więcej, grając na wyjazdach jako underdog, “Szerszenie” przegrały aż 19 z 26 meczów, ze średnią różnicą -8.5 pkt.

Teraz u nas aż TRZY zakłady bez ryzyka w Fortunie: 
do 100, 200 i aż 300 zł NA START.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Co dziś obstawić?

Stawiamy, że gracze z Miami wygrają to spotkanie i pokryją skromny handicap -1.5 pkt. Z pewnością będzie to wyrównane spotkanie, jednak więcej szans dajemy Heat, głównie z uwagi na słabą postawę Hornets na wyjazdach.

Porcja statystyki:

Kiedy Miami Heat grali u siebie jako faworyt z linią od -3.5 pkt do -6.0 pkt przeciwko rywalowi z tej samej konferencji, po jednym dniu odpoczynku oraz po porażce bez pokrycia handicapu (przegrana z Bucks pięcioma punktami przy linii +5) – wygrali w tym w tym sezonie 15 z 17 spotkań, a co dla nas ważne w 14 z nich pokrywali ustawioną na dane spotkanie linię, która dziś wynosi -3.5 pkt.

Miami Heat – Charlotte Hornets, typ: 1 (-1.5 pkt), kurs: 1.63. 

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.”