Dubel na niedzielę 26.05. z kursem 3.55.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Typy do Dubla na niedzielę 26. dzień maja wybraliśmy z islandzkiej ekstraklasy oraz w MLB. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 3.55. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Szok! Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy na powyżej 6.5 runów w meczu Toronto Blue Jays z San Diego Padres. Obie drużyny mają świetnych pałkarzy, którzy potrafią zdobywać wiele uderzeń. Sądzimy, że w niedzielne południe widzowie w Toronto zobaczą przynajmniej siedem razy jak zawodnicy zdobywają home plate.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Akranes zdobędzie przynajmniej dwa gole w pojedynku ze Stjarnan. W dwóch pierwszych meczach nowego sezonu, gospodarze wygrywali i zdobywali minimum dwa gole. Liczymy dziś na kontynuację tej serii, tym bardziej, że Stjarnan nie ma zbyt dobrej defensywy.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 3.55.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w ETOTO:

Typy na dziś

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB