Singiel na dziś: Tromso – Molde

Singla na niedzielę 26. dzień maja zagramy w norweskiej Eliteserien, w której dziś zostaną rozegrane cztery spotkania dziesiątej kolejki. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że Molde wygra wyjazdowe spotkanie z Tromso. Goście są liderem rozgrywek w Norwegii, a gospodarze zajmują ostatnie miejsce w tabeli. Tromso rozegrało w tym sezonie cztery mecze na własnym stadionie i wszystkie przegrali.

Molde może nie gra rewelacyjnie na wyjazdach, bo z pięciu meczów na obcych stadionach wygrali tylko dwa razy i tyle samo razy schodzili z boiska pokonani. Jednak z kim jak z kim, ale z Tromso nie powinni mieć problemu z odniesieniem wygranej.

Widać, że bukmacherzy jeszcze nie doceniają Molde, ale my uważamy, że goście dziś wygrają. W pięciu ostatnich meczach na tym stadionie między tymi drużynami aż cztery razy goście byli górą. W związku z tym gramy na Molde.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Co dziś obstawić?

Stawiamy, że Molde pokona na wyjeździe Tromso i umocni się na pozycji lidera.

Tromso – Molde, typ: 2, kurs: 1.70.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB