Singiel na dziś: Tromso – Molde

Typy na dziś

Singla na niedzielę 26. dzień maja zagramy w norweskiej Eliteserien, w której dziś zostaną rozegrane cztery spotkania dziesiątej kolejki. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że Molde wygra wyjazdowe spotkanie z Tromso. Goście są liderem rozgrywek w Norwegii, a gospodarze zajmują ostatnie miejsce w tabeli. Tromso rozegrało w tym sezonie cztery mecze na własnym stadionie i wszystkie przegrali.

Molde może nie gra rewelacyjnie na wyjazdach, bo z pięciu meczów na obcych stadionach wygrali tylko dwa razy i tyle samo razy schodzili z boiska pokonani. Jednak z kim jak z kim, ale z Tromso nie powinni mieć problemu z odniesieniem wygranej.

Widać, że bukmacherzy jeszcze nie doceniają Molde, ale my uważamy, że goście dziś wygrają. W pięciu ostatnich meczach na tym stadionie między tymi drużynami aż cztery razy goście byli górą. W związku z tym gramy na Molde.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 200 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Co dziś obstawić?

Stawiamy, że Molde pokona na wyjeździe Tromso i umocni się na pozycji lidera.

Tromso – Molde, typ: 2, kurs: 1.70.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na wtorek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-wtorek-27/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Atalanta – Brescia – Typ, kurs, analiza https://tylkopilka.pl/atalanta-brescia-typ-kurs-analiza/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na poniedziałek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-poniedzialek-28/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…

Reklama