Dubel na piątek 1.03. z kursem 2.43.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Typy do Dubla na piątek 1. dzień marca wybraliśmy z najlepszej, koszykarskiej ligi świata czyli NBA oraz z holenderskiej Eerste Divisie. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.43. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.


Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Sacramento Kings wygrają domowe starcie z Los Angeles Clippers. Tak naprawdę jest to mecz o ósme miejsce w Konferencji Zachodniej, które obecnie zajmują gracze z LA. Jednak my uważamy, że Kings wygrają to spotkanie. Gracze z Sacramento dziewięć razy w tym sezonie byli faworytami na własnym parkiecie i wygrali wszystkie te spotkania. Dziś ta passa powinna się przedłużyć do 10 wygranych spotkań.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Sparta Rotterdam pokona u siebie Waalwijk. Gospodarze walczą o awans do Eredivisie i ostatnio dobrze im idzie. Co ważne dla nas, Sparta grając u siebie z Waalwijk wygrała aż pięć z ostatnich sześciu meczów. Liczymy, że gracze z Rotterdamu zgarną dziś kolejne trzy punkty.

Kurs Dubla

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.43.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w ETOTO:

Typy na dziś

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB