Singiel na dziś: Los Angeles Lakers – Milwaukee Bucks

Oceń

Singla na piątek 1. dzień marca zagramy ponownie w najlepszej, koszykarskiej lidze świata, czyli NBA. W piłce nożnej nie widzimy wielu ciekawych spotkań, więc zostajemy za oceanem. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Typ na dziś – Singiel

Stawiamy, że Milwaukee Bucks wygrają w Los Angeles z tamtejszymi Lakers i pokryją handicap -2.5 pkt. W zespole z Miasta Aniołów nie dzieje się dobrze. Coraz głośniej mówi się o kryzysie w szatni Lakers, który spowodował samozwańczy król NBA LeBron James. Jednym słowem wielki chaos. Ostatnio co prawda wygrali ze słabymi Pelicans, ale dziś nie dajemy im szans w starciu z najlepszą ekipą Wschodu.

Bucks  na 31 spotkań wyjazdowych wygrali aż 22 razy, co jest najlepszym wynikiem w całej NBA. Zespół ze stanu Wisconsin będąc w roli faworyta na wyjazdach, wygrał 61 procent spotkań, ze średnią różnicą 6.4 pkt. Z drugiej strony Lakers będąc underdogiem w Staples Center wygrali zaledwie 28 procent spotkań, ze średnią różnica -7.1 pkt.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Co dziś obstawić?

W związku z powyższymi statystykami uważamy, że Bucks wygrają dziś w Los Angeles przynajmniej trzema punktami. Nie sądzimy, żeby miejscowi gracze znaleźli sposób na zatrzymanie Giannisa Antetokounmpo. „Greek Freak” jest wymieniany w gronie faworytów to wygrania MVP tego sezonu. Bucks -2.5 pkt. – to naszym zdaniem najlepszy typ ze wszystkich, piątkowych propozycji.

Los Angeles Lakers – Milwaukee Bucks, typ: 2 (-2.5), kurs: 1.64.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB