Dubel na poniedziałek 4.03. z kursem 2.25.

Typy na dziś - Dubel dnia
Dubel na poniedziałek 4.03. z kursem 2.25.
3 (60%) 1 głosów

Typy do Dubla na poniedziałek 4. dzień marca wybraliśmy z najlepszej, koszykarskiej ligi świata czyli NBA oraz z holenderskiej Eerste Divisie. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.25. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.


Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Utah Jazz wygrają domowe spotkanie z New Orleans Pelicans przynajmniej sześcioma punktami. Ekipa z Salt Lake City będąc faworytem na własnym parkiecie wygrała 69 procent spotkań, ze średnią różnicą 7 pkt.  Liczymy, że Jazzmani, którzy walczą o utrzymanie miejsca w Playoffs pewnie pokonają Pelicans i pokryją handicap -6 pkt.

W drugim meczu Dubla stawiamy na powyżej 2.5 gola w spotkaniu rezerw AZ Alkmaar z Volendam. W spotkaniach, gdy Volendam gra na wyjeździe pada średnio 3.1 gola na mecz. Liczymy, że dziś obie drużyny strzelą więcej niż dwie bramki.

Kurs Dubla

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.25.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w ETOTO:

Typy na dziś

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB