Dubel na poniedziałek 6.05. z kursem 2.40.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Typy do Dubla na poniedziałek 6. dzień maja wybraliśmy z NBA oraz angielskiej Premier League. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.40. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.


Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że w spotkaniu Boston Celtics z Milwaukee Bucks zobaczymy przynajmniej 217 punktów. W rywalizacji do czterech wygranych Bucks prowadzą 2:1. Po tym jak Boston wygrał niespodziewanie pierwszy mecz, kolejne dwa padły łupem zespołu ze stanu Wisconsin. Zapewnie goście nie będą już chcieli wracać do Bostonu, dlatego liczymy, że będą dążyli do wygranej. W ostatnich trzech spotkaniach w TD Garden między tymi zespołami linia 216.5 pkt była pokrywana. Dziś również liczymy, że po ostatniej syrenie suma punktów obu drużyn będzie większa 216.5.

Na drugiej pozycji Dubla stawiamy, że Manchester City pokona Leicester różnicą przynajmniej dwóch bramek. Gospodarze walczą o powrót na fotel lidera i dziś muszą wygrać, aby wyprzedzić Liverpool. Naszym zdaniem City wygra dziś na tyle wysoko, aby pokryć handicap -1.5 gola.

Kurs Dubla

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.40.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w ETOTO:

Typy na dziś

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB