Singiel na dziś: Houston Rockets – Golden State Warriors

Typy na dziś

Singla na poniedziałek 6. dzień maja zagramy w najlepszej, koszykarskiej lidze świata, czyli NBA. Zapraszamy i życzymy powodzenia.

Typ na dziś – Singiel

Stawiamy, że Golden State Warriors wygrają w Houston z Rockets, czy to w regulaminowym czasie gry, czy po dogrywce.  Stan rywalizacji w serii best of seven wynosi 2:1 dla obrońców tytułu. W związku z tym dla GSW jest to bardzo ważne spotkanie. W przypadku zwycięstwa, Warriors w kolejnym starciu już we własnej hali będą mogli przyklepać awans do finału Konferencji Zachodniej.

Rockets wygrali mecz nr 3 dopiero po dogrywce, ale dziś naszym zdaniem GSW nie dadzą sobie wydrzeć zwycięstwa. Fantastyczny w tej serii Kevin Durant zdobył w ostatnim pojedynku 46 punktów i jeśli dziś zbliży się do tego osiągnięcia, Rockets nie zdołają odwrócić losów meczu.

Porcja statystyki:

Kiedy w ostatnich trzech latach Warriors grali na wyjeździe i byli po porażce różnicą od 4 do 7 punktów – wówczas kolejny mecz wygrywali aż 10 razy na 12 takich przypadków.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Co dziś obstawić?

Houston Rockets – Golden State Warriors, typ: 2, kurs: 1.95.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Podcast #kasujemy

Reklama