Dubel na środę 13.03. z kursem 2.18.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Typy do Dubla na środę 13. dzień marca wybraliśmy z najlepszej, koszykarskiej ligi świata czyli NBA oraz z holenderskiej Eredivisie. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.18. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.


Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Phoenix Suns nie przegrają z Utah Jazz więcej niż 10 punktami. Suns są jedną z najsłabszych drużyn w NBA, ale ostatnio zanotowali kilka ciekawych wyników, notując serię trzech zwycięstw z rzędu we własnej hali. Co więcej, w ostatnim meczu zespół z Arizony wygrał na wyjeździe z Golden State Warriors, czyli z samymi obrońcami tytułu. Dziś zmierzą się z chimerycznymi Jazz, którzy walczą o utrzymanie ósmego miejsce na Zachodzie. Być może zespół z Salt Lake City wygra, ale uważamy, że młoda ekipa Słońc nie odda łatwo meczu. Z drugiej strony nie zdziwimy się, jeśli Phoenix wygra, bo Jazz w tym sezonie grają bardzo nierówno.

W drugim meczu Dubla stawiamy na powyżej 3.5 gola w meczu Ajaksu ze Zwolle. Piłkarsko między tymi drużynami istnieje przepaść i liczymy, że gospodarze udowodnią tę tezę na boisku. Stawiamy na wysokie zwycięstwo Ajaksu, który powinien sam pokryć over 3.5 gola. Każda ewentualna bramka gości będzie fajnym bonusem.

Kurs Dubla

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.18.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w ETOTO:

Typy na dziś

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB