Dubel na środę 22.05. z kursem 2.33.

Typy na dziś - Dubel dnia
Dubel na środę 22.05. z kursem 2.33.
5 (100%) 1 głosów

Typy do Dubla na środę 22. dzień maja wybraliśmy z baraży o awans do Eredivisie oraz z MLB. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.33. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.


Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy na powyżej 2.5 gola w rewanżowym barażu o awans do holenderskiej ekstraklasy między Spartą Rotterdam, a TOP Oss. Pierwszy pojedynek wygrała na wyjeździe Sparta, która dziś stanie przed szansą awansu do kolejnej rundy baraży. Naszym zdaniem gospodarze sami są w stanie pokryć over 2.5 gola. Wynik 3:0, 3:1 – takie rozstrzygnięcie wydaje nam się bardzo prawdopodobne.

W drugim meczu Dubla stawiamy dodatni handicap +1.5 na Milwaukee Brewers z starciu z Cincinnati Reds. Minionej nocy Reds sprawili ogromną niespodziankę wygrywając na Miller Park. Dziś zapowiada się pojedynek świetnych miotaczy, zatem nie ma co liczyć na wysoki wynik. My liczymy, że ofensywna Brewers przełamie się po słabym ostatnim meczu i sprawi, że będzie to „close game„. Po cichu liczymy na wygraną gospodarzy, ale zabezpieczymy się dodatnim handicapem.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.33.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w ETOTO:

Typy na dziś

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB