Singiel na dziś: El Ismaily – Al Ahly

Typy na dziś

Singla na środę 22. dzień maja zagramy w egipskiej ekstraklasie. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że Al Ahly wygra wyjazdowe spotkanie z Ismaily przynajmniej dwoma bramkami. Goście potrzebują trzech punktów, aby utrzymać kurs na mistrzostwo kraju. Drugi w tabeli Zamalek ma dwa mecze mniej i gdy odrobi zaległości zbliży się do Al Ahly na jeden punkt. Lider musi zatem zbierać komplety punktów, aby nie dać się dognić lokalnemu rywalowi.

Gospodarze nie grają już o nic. Ani nie awansują do pucharów, ani nie grozi im spadek. Nie mają żadnej sportowej motywacji, aby walczyć w tym meczu o odebranie punktów rywalowi.

Naszym zdaniem Al Ahly wygra i pokryje handicap -1.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Co dziś obstawić?

Stawiamy, że Al Ahly pokona na wyjeździe Ismaily przynajmniej dwoma bramkami. Ostatni mecz między tymi drużynami na tym stadionie zakończył się wygraną gości 2:0. Liczymy dziś na podobny rezultat.

El Ismaily – Al Ahly, typ: 2 (-1), kurs: 2.45.

Kupon bukmacherski w PZBUK:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na wtorek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-wtorek-27/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Atalanta – Brescia – Typ, kurs, analiza https://tylkopilka.pl/atalanta-brescia-typ-kurs-analiza/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na poniedziałek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-poniedzialek-28/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…

Reklama