Dubel na wtorek 12.02. z kursem 2.53.

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na wtorek 12. dzień lutego wybraliśmy z najlepszej koszykarskiej ligi świata, czyli NBA oraz z angielskiej The Championship. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.53. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.


Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Golden State Warriors pokonają u siebie Utah Jazz przynajmniej pięcioma punktami. Jazzmani mają naszym zdaniem lepszy bilans niż na to zasługują. Wygrali wiele meczów z drużynami, które nie walczą już o nic.  Jednak w starciach z mocnymi ekipami, często przegrywają.

Z drugiej strony GSW będąc u siebie faworytem wygrali aż 77.8% spotkań, ze średnią różnicą punktów 8.4. W związku z tym liczymy, że dziś odniosą kolejne zwycięstwo i pokryją niewielki handicap -4.5 pkt.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Hull City pokona przed własną widownią Rotherham. Gospodarze wygrali na swoim stadionie pięć meczów z rzędu i dziś staną przed szansą poprawienia tego bilansu. Okazja na kolejne trzy punkty jest wyjątkowa, bo rywal gra bardzo słabo na wyjazdach.  Rotherham przegrał na obcych stadionach aż 10 z 15 spotkań. Liczymy, że Kamil Grosicki i spółka zgarną dziś komplet punktów.

Kurs Dubla

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.53.

Na ETOTO ruszyła nowa oferta powitalna. Każdy gracz zakładający konto otrzymuje bonus przy pierwszej wpłacie wysokości 200% wpłaty. Warunki obrotu pozostają bez zmian.

Natomiast "starzy" gracze którzy założyli konto wcześniej, bedą mogli wykorzystać poprzednią promocje przez miesiąc:

- rejestacja przed 1.08 i odbiór freebeta

- pierwsza wpłata po 1.08 obowiązuje wg nowej oferty powitalnej: 200% do 200 złotych

- druga wpłata wg starej oferty 100% do 900 złotych i przy wpłacie powyżej 40 złotych freebet 20 złotowy.

Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w ETOTO:

Typy na dziś

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB