Dubel na wtorek 12.02. z kursem 2.53.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Typy do Dubla na wtorek 12. dzień lutego wybraliśmy z najlepszej koszykarskiej ligi świata, czyli NBA oraz z angielskiej The Championship. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.53. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Szok! Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Golden State Warriors pokonają u siebie Utah Jazz przynajmniej pięcioma punktami. Jazzmani mają naszym zdaniem lepszy bilans niż na to zasługują. Wygrali wiele meczów z drużynami, które nie walczą już o nic.  Jednak w starciach z mocnymi ekipami, często przegrywają.

Z drugiej strony GSW będąc u siebie faworytem wygrali aż 77.8% spotkań, ze średnią różnicą punktów 8.4. W związku z tym liczymy, że dziś odniosą kolejne zwycięstwo i pokryją niewielki handicap -4.5 pkt.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Hull City pokona przed własną widownią Rotherham. Gospodarze wygrali na swoim stadionie pięć meczów z rzędu i dziś staną przed szansą poprawienia tego bilansu. Okazja na kolejne trzy punkty jest wyjątkowa, bo rywal gra bardzo słabo na wyjazdach.  Rotherham przegrał na obcych stadionach aż 10 z 15 spotkań. Liczymy, że Kamil Grosicki i spółka zgarną dziś komplet punktów.

Kurs Dubla

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.53.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w ETOTO:

Typy na dziś

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB