Dubel na wtorek 14.05. z kursem 3.01.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Typy do Dubla na wtorek 14. dzień maja wybraliśmy ze szwedzkiej ekstraklasy oraz z barażu o awans do Eredivisie. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 3.01. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że w starciu Hammarby z Ostersunds nie padną więcej niż trzy bramki. O ile gospodarze grają często mecze z dużą liczbą goli, o tyle goście w czterech wyjazdowych meczach nie pokryli ani razu linii 2.5. Widać, że Ostersunds znacznie poprawiło grę w obronie i na tym zamierza budować swój byt w lidze. Hammarby przed własną widownią rozegrali w tym sezonie cztery spotkania i w dwóch z nich pokryli over 2.5 gola i tylko raz over 3.5 gola. Liczymy dziś na dobrą postawę Ostersunds w defensywie i mniej niż cztery gole na Tele2 Arena w Sztokholmie.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Almere pokona u siebie Cambuur i awansuje do ćwierćfinału rozgrywek barażowych. Pierwszy mecz zakończył się remisem 2:2, ale dziś uważamy, że to gospodarze wygrają. W sezonie regularnym Almere wygrało tutaj 2:1 i dziś naszym zdaniem znów okaże się lepsze. Kurs 2.05 na zwycięstwo drużyny, która wygrała siedem z ostatnich ośmiu domowych spotkań, po prostu trzeba zagrać.

Kurs Dubla

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 3.01.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w ETOTO:

Typy na dziś

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB