Dubel na wtorek 14.05. z kursem 3.01.

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na wtorek 14. dzień maja wybraliśmy ze szwedzkiej ekstraklasy oraz z barażu o awans do Eredivisie. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 3.01. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że w starciu Hammarby z Ostersunds nie padną więcej niż trzy bramki. O ile gospodarze grają często mecze z dużą liczbą goli, o tyle goście w czterech wyjazdowych meczach nie pokryli ani razu linii 2.5. Widać, że Ostersunds znacznie poprawiło grę w obronie i na tym zamierza budować swój byt w lidze. Hammarby przed własną widownią rozegrali w tym sezonie cztery spotkania i w dwóch z nich pokryli over 2.5 gola i tylko raz over 3.5 gola. Liczymy dziś na dobrą postawę Ostersunds w defensywie i mniej niż cztery gole na Tele2 Arena w Sztokholmie.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Almere pokona u siebie Cambuur i awansuje do ćwierćfinału rozgrywek barażowych. Pierwszy mecz zakończył się remisem 2:2, ale dziś uważamy, że to gospodarze wygrają. W sezonie regularnym Almere wygrało tutaj 2:1 i dziś naszym zdaniem znów okaże się lepsze. Kurs 2.05 na zwycięstwo drużyny, która wygrała siedem z ostatnich ośmiu domowych spotkań, po prostu trzeba zagrać.

Kurs Dubla

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 3.01.

Na ETOTO ruszyła nowa oferta powitalna. Każdy gracz zakładający konto otrzymuje bonus przy pierwszej wpłacie wysokości 200% wpłaty. Warunki obrotu pozostają bez zmian.

Natomiast "starzy" gracze którzy założyli konto wcześniej, bedą mogli wykorzystać poprzednią promocje przez miesiąc:

- rejestacja przed 1.08 i odbiór freebeta

- pierwsza wpłata po 1.08 obowiązuje wg nowej oferty powitalnej: 200% do 200 złotych

- druga wpłata wg starej oferty 100% do 900 złotych i przy wpłacie powyżej 40 złotych freebet 20 złotowy.

Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w ETOTO:

Typy na dziś

Podcast #kasujemy

Reklama