Dubel na wtorek 7.05. z kursem 2.77.

Typy na dziś - Dubel dnia
Dubel na wtorek 7.05. z kursem 2.77.
2 (40%) 1 głosów

Typy do Dubla na wtorek 7. dzień maja wybraliśmy z NBA oraz z MLB. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.77. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.


Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Denver Nuggets pokonają Portland Trail Blazers czy to w regulaminowym czasie gry, czy to po dogrywce. Seria best of seven jest obecnie wyrównana, bo każda z drużyn wygrała po dwa spotkania. Naszym zdaniem dziś Nuggets wygrają i zrobią duży krok w kierunku finałów Konferencji Zachodniej. Blazers tracą wiele ze swojej wartości na wyjazdach, a i w ostatnim (przegranym) domowym spotkaniu, pokazali, że brakuje im doświadczenia. Uważamy, że ekipa z Kolorado wykorzysta atut własnego parkietu i odniesie zwycięstwo.

Na drugiej pozycji Dubla stawiamy, że Phillies pokonają na wyjeździe St. Louis Cardinals. Wczoraj Phillies przegrali 0-6, ale dziś miotaczem będzie Aaron Nola, czyli zdecydowanie najlepszy pitcher w zespole. Mimo słabszego początku sezonu, Nola uporał się ze swoim asortymentem rzutów i wydaje się, że wraca do formy z poprzedniego sezonu. Do tego nie sądzimy, aby drugi dzień z rzędu pałkarze nie potrafili zdobyć kilku runów, zwłaszcza przeciwko Dakota Hudsonowi, który nie zachwyca w tym sezonie.

Kurs Dubla

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.77.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w ETOTO:

Typy na dziś

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB