Dubel z NBA na czwartek 27.12. Do wygrania ponad 226 zł

typy NBA
Dubel z NBA na czwartek 27.12. Do wygrania ponad 226 zł
4.7 (93.33%) 27 votes

Na czwartkową noc wybraliśmy z NBA dwa mecze i stworzyliśmy Dubla z kursem 2.57. Po odpowiednich rozstrzygnięciach kupon przyniesie nam zysk ponad 226 zł. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Szok! Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Stawiamy, że Boston wygra dziś w nocy w Houston, bowiem Rakietom odcięto skrzydła. W świątecznym meczu z OKC kontuzji kostki nabawił się lider zespołu z Teksasu James Harden, którego status na ten mecz określono jako questionable, czyli wątpliwy. Jednak jak donosi Tim MacMahon z ESPN, Harden powinien pojawić się na parkiecie i grać mimo bólu. Bez Chrisa Paula i ze „zranionym” Hardenem nie dajemy Rockets szans w starciu z Celtics.

W drugim meczu Dubla z NBA stawiamy dodatni handicap +9.5 na Sixers, którzy o 4:30 nad ranem czasu polskiego zmierzą się w Salt Lake City z Utah Jazz. Naszym zdaniem Szóstki stać na wygranie tej wyjazdowej partii, ale zabezpieczymy się dość dużym handicapem.

PZBUK oferuje nowym graczom świetny bonus w postaci darmowego zakładu w wysokości 50 zł. Jak go otrzymać?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu oraz postawić zakład z kursem minimum 1.8. Kwota zakładu kwalifikującego do skorzystania z oferty wynosi 50 zł lub więcej.

Czy przegrasz, czy wygrasz pierwszy zakład, gdy ponownie zalogujesz się na konto, otrzymasz za darmo 50 zł. Otrzymany zakład możesz wykorzystać na zakład wielokrotny z kursem min. 2.0.

Wygrane z darmowego zakładu obejmują wyłącznie kwotę ponad stawkę postawionego zakładu i co dla Ciebie najważniejsze nie są objęte wymogiem obrotu przed wypłatą.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji, która trwa tylko do końca roku. Kliknij TUTAJ, aby odebrać darmowy zakład 50 zł.

Dubel NBA
Dubel NBA

 

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy NHL: Edmonton Oliers – Los Angeles Kings https://t.co/E1LGpINUGY #betting

Overy na wtorek 26.03. https://t.co/UZk6IHuyOS #betting

Pewniaki na wtorek 26.03. https://t.co/oJuq7slCeH #betting

Load More…