Dubel z NBA na czwartek 27.12. Do wygrania ponad 226 zł

typy NBA
Dubel z NBA na czwartek 27.12. Do wygrania ponad 226 zł
4.7 (93.33%) 27 głosów

Na czwartkową noc wybraliśmy z NBA dwa mecze i stworzyliśmy Dubla z kursem 2.57. Po odpowiednich rozstrzygnięciach kupon przyniesie nam zysk ponad 226 zł. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Szok! Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Stawiamy, że Boston wygra dziś w nocy w Houston, bowiem Rakietom odcięto skrzydła. W świątecznym meczu z OKC kontuzji kostki nabawił się lider zespołu z Teksasu James Harden, którego status na ten mecz określono jako questionable, czyli wątpliwy. Jednak jak donosi Tim MacMahon z ESPN, Harden powinien pojawić się na parkiecie i grać mimo bólu. Bez Chrisa Paula i ze „zranionym” Hardenem nie dajemy Rockets szans w starciu z Celtics.

W drugim meczu Dubla z NBA stawiamy dodatni handicap +9.5 na Sixers, którzy o 4:30 nad ranem czasu polskiego zmierzą się w Salt Lake City z Utah Jazz. Naszym zdaniem Szóstki stać na wygranie tej wyjazdowej partii, ale zabezpieczymy się dość dużym handicapem.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Dubel NBA
Dubel NBA

 

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB