Dubel z tenisa na wtorek 25.02.

Typy tenisowe

Do wtorkowego dubla z tenisa wybraliśmy dwa spotkania deblistów. Pierwsze z turnieju w Chile, a drugie z Meksyku.

Najpierw udajemy się do Santiago na pojedynek Sharan/Sitak kontra Monteiro/Romboli.

Sharan z Sitakiem to typowi debliści i w 2019 roku pokazali swoje umiejętności wygrywając dwa turnieje w Rosji i w Chinach. Ich rywale to brazylijska para, która grała ze sobą zaledwie cztery spotkania i nie odniosła żadnych sukcesów. Uważamy, że debel Sharan/Sitak bez żadnych problemów wygra ten pojedynek.

Z drugim typem zaglądamy do Acapulco w Meksyku, gdzie wygraliśmy starcie pomiędzy Granollersem/Zeballosem a Mannarino/Martinem.

Para hiszpańsko-argentyńska (ta pierwsza) ma w ostatnim czasie bardzo dobre wyniki. Mają na koncie wygrane turnieje w Rio i Buenos Aires. O wcześniejszych sukcesach nie ma co wspominać, bo widać, że na kortach ziemnych czują się w tym momencie znakomicie.

Ich rywale to para francuska, która grała ze sobą kilka lat temu i ma na koncie wygrane tylko jedno spotkanie. Nie wierzymy, żeby się przełamali akurat z parą, którą w ostatnich tygodniach jest w wielkiej formie.

Obserwuj nasz profil na Instagramie oraz Twitterze.  Tam wieczorem będziemy podawali Singla na nocne mecze z NBA. 

Typy na dziś

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.