Lyon – Juventus – Typy na dziś

Typy na dziś

Typy bukmacherskie do Singla na środę 26. dzień lutego wybraliśmy z piłkarskiej Ligi Mistrzów. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że Juventus zdobędzie przynajmniej dwie bramki w wyjazdowym spotkaniu z Lyonem. Wczoraj ten sam typ postawiliśmy na Barcelonę i chybiliśmy. Dziś liczymy na Starą Damę, że nas nie zawiedzie.

Jak radzi sobie Lyon?

Gospodarze w swojej lidze zajmują dopiero siódme miejsce i co ciekawe lepiej grają na wyjazdach niż na własnym stadionie. Przed swoimi kibicami zdobyli zaledwie szesnaście punktów, a na wyjazdach dwadzieścia jeden. W fazie grupowej LM Lyon wygrał u siebie tylko jedno spotkanie.

Jak radzi sobie Juventus?

Juventus jest liderem Serie A i bardzo dobrze prezentuje się na wyjazdach. W fazie grupowej Champions League zespół z Turynu wygrał na obcych boiskach dwa spotkania, ale w każdym strzelał przynajmniej dwie bramki.

Na co postawić i dlaczego?

Juventus ma ogromną siłę w ataku i liczymy, że będzie w stanie zdobyć przynajmniej dwie bramki w Lyonie.

Uwaga! Subskrybuj nasz kanał na YouTube i to teraz, bo później zapomniesz! 😉 Bardzo nam pomożesz, za co już jesteśmy wdzięczni. Kliknij TUTAJ, aby zasubskrybować kanał. 

Lyon – Juventus , typ: 2 – powyżej 1.5 gola, kurs:  2.13.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 600 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…