Dubel z tenisa na wtorek

Typy tenisowe

Do Dubla z tenisa wybraliśmy dwa spotkania z Australian Open. Bierzemy do grania pojedynek Rafaela Nadala z Dominikiem Thiemem oraz Simony Halep z Anett Kontaveit.

Nadal świetnie przygotował się do tego sezonu. Widać to było już w ATP Cup, a teraz obserwujemy jego świetną dyspozycję w Australian Open.

Thiem natomiast przegrał dwa mecze w ATP Cup, a w Melbourne widać jego nierówność w grze i częste słabe momenty. Było je widać zwłaszcza w spotkaniach z Boltem czy z Fritzem. Uważamy, że Nadal nie zmarnuje okazji i zamelduje się w półfinale.

W drugim meczu Dubla z tenisa stawiamy na wygraną Simony Halep. Rumunka prezentuje wysoki poziom od pierwszego spotkania wielkiego szlema.

Jej rywalka, czyli Anett Kontaveit jest zdecydowanie słabsza. W ostatnim meczu z Igą Świątek miała wygrany mecz, a jednak pozwoliła Polce zbliżyć się ze stanu 1-5 do 5-5. Estonka podobnie jak Thiem miewa słabe momenty, które widać było również w pojedynkach z Sorribes i Bencic. Stawiamy na Halep!

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Łączny kurs Dubla z tenisa: 1.99.

Typy na dziś

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Niedziela 16.02.
https://youtu.be/cIUrMihitcw
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

Podcast #kasujemy S01.E47. #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=fa1d07f2-b587-4e94-89f2-d8fdb4d7f7e6

Podcast #kasujemy S01.E47 w Spotify
https://open.spotify.com/episode/3ZzQHqdlZo6fIE9s9onBcM?si=QgqDHks6Qg6k8MzQDlFCrA

Load More…