Dubel z tenisa na wtorek

Typy tenisowe

Do Dubla z tenisa wybraliśmy dwa spotkania z Australian Open. Bierzemy do grania pojedynek Rafaela Nadala z Dominikiem Thiemem oraz Simony Halep z Anett Kontaveit.

Nadal świetnie przygotował się do tego sezonu. Widać to było już w ATP Cup, a teraz obserwujemy jego świetną dyspozycję w Australian Open.

Thiem natomiast przegrał dwa mecze w ATP Cup, a w Melbourne widać jego nierówność w grze i częste słabe momenty. Było je widać zwłaszcza w spotkaniach z Boltem czy z Fritzem. Uważamy, że Nadal nie zmarnuje okazji i zamelduje się w półfinale.

W drugim meczu Dubla z tenisa stawiamy na wygraną Simony Halep. Rumunka prezentuje wysoki poziom od pierwszego spotkania wielkiego szlema.

Jej rywalka, czyli Anett Kontaveit jest zdecydowanie słabsza. W ostatnim meczu z Igą Świątek miała wygrany mecz, a jednak pozwoliła Polce zbliżyć się ze stanu 1-5 do 5-5. Estonka podobnie jak Thiem miewa słabe momenty, które widać było również w pojedynkach z Sorribes i Bencic. Stawiamy na Halep!

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 200 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Łączny kurs Dubla z tenisa: 1.99.

Typy na dziś

Reklama

Typy na rzuty rożne: Hoffenheim – Bayern https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-hoffenheim-bayern-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Lorient – Lyon https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-lorient-lyon/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Monaco – Strasbourg https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-monaco-strasbourg/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…