Dudek: Mój występ w Warszawie nie jest zagrożony

sports news

Patryk Dudek wystąpi w sobotnim Grand Prix Polski w Warszawie – potwierdził oficjalny serwis Falubazu Zielona Góra.

Były indywidualny wicemistrz świata doszedł do siebie po groźnym upadku w piątkowej konfrontacji przeciwko Speed Car Motorowi Lublin (54:36).

– Dziękuję bardzo całej załodze Centrum Medycyny Sportowej Olimp w Zielonej Górze oraz Mirosławowi Walczyńskiemu za szybkie postawienie mnie na nogi – wyznał Dudek.

– Po dwóch dniach rehabilitacji jest już całkiem dobrze i niebawem wyjeżdżamy do Szwecji na mecz. Mój występ w Grand Prix w Warszawie również nie jest zagrożony – dodał podopieczny Adama Skórnickiego.

(za falubaz.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.