Dudek dołączył do AMK Zlata Prilba Pardubice

sports news

Patryk Dudek poza kontraktami w PGE Ekstralidze i szwedzkiej Elitserien, związał się umową z jeszcze jednym klubem – poinformował Falubaz na swojej oficjalnej stronie.

Były indywidualny wicemistrz świata w sezonie 2019 będzie reprezentował barwy zespołu z Pardubic w rozgrywkach czeskiej Ekstraligi.

Dla Dudka to kolejna umowa z drużyną AMK Zlata Prilba. W sezonie 2018, jak i w poprzednich latach, występował w kilku spotkaniach, wykorzystując przerwy w rozgrywkach ligowych w Polsce i Szwecji.

Kontrakt z ekipą z Pardubic parafował również wcześniej Grzegorz Zengota. W sezonie 2019 w czeskiej lidze powalczą cztery drużyny. Zawody odbywały się będą na zasadzie czwórmeczów. Pierwszy zaplanowano 23 kwietnia w Pradze.

(za falubaz.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.