Dudek ścigał się z rywalami w Rybniku

sports news

Patryk Dudek skorzystał z gościnności rybnickiego ROW-u i wybrał się na Górny Śląsk na kolejny w tym roku trening – poinformował Falubaz Zielona Góra na swojej oficjalnej stronie.

Wychowanek siedmiokrotnych mistrzów Polski po raz pierwszy przed nowym sezonem stanął także z rywalami pod taśmą.

Tor w Rybniku nadaje się już do jazdy i kilka dni temu wyjechali na niego zawodnicy miejscowego ROW-u. Teraz dołączył do nich Patryk Dudek, który wcześniej dwa dni jeździł w niemieckiej Wittstock.

Falubaz rozpocznie nowy sezon PGE Ekstraligi w piątek 5 kwietnia od konfrontacji przed własną publicznością z Get Well Toruń.

(za falubaz.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.