Dziczek: U siebie jesteśmy mocni

sports news

Piast Gliwice w ostatniej ligowej kolejce zagra na własnym boisku z Lechem Poznań. Pomocnik gospodarzy Patryk Dziczek przyznał, że u siebie gliwiczanie czują się mocni i chcą pokonać „Kolejorza”, zapewniając soie tytuł mistrza Polski.

– Już jeden raz pokonaliśmy Lecha u siebie i to bardzo wysoko. Będziemy chcieli to powtórzyć, bo wiemy, że jesteśmy mocni na swoim stadionie, tym bardziej, że będziemy grali przy pełnych trybunach, co dodaje jeszcze takiego pozytywnego kopa – powiedział Patryk Dziczek, cytowany na oficjalnej stronie klubu.

Jeśli Piast wygra z Lechem zostanie mistrzem Polski.

– Staram się podchodzić do tego ostatniego meczu równie spokojnie co ci doświadczeni. Tomasz Jodłowiec zdobywał już mistrzostwo, był wielokrotnym reprezentantem Polski i on ma tego doświadczenia najwięcej podobnie jak Jakub Szmatuła. Jeżeli każdy odda serce i będzie walczył w ostatnim meczu oraz jeśli podejdziemy do tego spokojnie, będziemy starali się rozegrać dobre zawody tak jak to było wcześniej, to osiągniemy zakładany cel – wytłumaczył pomocnik gliwickiej drużyny.

(za:piast-gliwice.eu).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.