“Eden Hazard potrafi robić z piłką zdumiewające rzeczy”

sports news

Eden Hazard oficjalnie został zaprezentowany jako zawodnik Realu Madryt po transferze z Chelsea Londyn. – To coś, czego chciałem od bardzo długiego czasu – powiedział Florentino Perez, prezes “Królewskich”, cytowany przez hiszpański dziennik “Marca”.

– Powitaliśmy w naszym klubie jednego z najlepszych zawodników na świecie. On zrealizuje jedno z naszych marzeń. Ludzie chcą oglądać jego talent i kreatywność – podkreślił.

– Wszyscy w klubie będą po jego stronie, ponieważ wiedzą, że jego futbol jest wyjątkowy i inny. Przyszedł do nas niesamowity zawodnik, który jest inny i potrafi robić z piłką zdumiewające rzeczy – zaznaczył.

– Piłkarze z tak wyjątkowym talentem jaki ma Hazard stworzyły naszą wielką historię – stwierdził.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Dynamo Kijów – Benfica https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-dynamo-kijow-benfica/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Reading – Blackburn https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-reading-blackburn/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Rangers – PSV https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-rangers-psv/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…