Edward Sturing poprowadzi Vitesse Arnhem

sports news

Edward Sturing został nowym trenerem Vitesse Arnhem – poinformował oficjalnie holenderski klub. Szkoleniowiec podpisał umowę do końca sezonu.

56-latek jest związany z Vitesse niemal od początku piłkarskiej kariery. W klubie z Gelredome pełnił różne funkcje – był skautem, trenerem młodzieży, a także tymczasowym szkoleniowcem.

Pracował także jako asystent trenera Fauta Capa w latach 1998-2002. W swoim dorobku ma również pracę jako pierwszy trener w FC Volendam.

Jako zawodnik grał w Vitesse przez 11 lat.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.