Ekstraklasa: Danielewicz został wypożyczony do Górnika Łęczna

Krzysztof Danielewicz został wypożyczony ze Śląska Wrocław do Górnika Łęczna – poinformowano na stronie internetowej “Wojskowych”. 24-letni piłkarz będzie bronił barw klubu z Lubelszczyzny do końca sezonu.

– Ostatnio do naszego zespołu dołączyli Ryota Morioka i Andras Gosztonyi, a w składzie mamy przecież ciągle Tomka Hołotę, Toma Hateleya i Petera Grajciara. Wybór zawodników do gry w środku pola jest więc duży. Krzysztof nie miałby w tej rundzie wielu szans na regularne występy. Najlepszą opcją dla niego jest w tej sytuacji wypożyczenie – powiedział trener Śląska, Romuald Szukiełowicz.

Danielewicz gra w Śląsku od sierpnia 2014 roku. Wcześniej występował w Cracovii, Ruchu Radzionków, Zagłębiu Lubin i Parasolu Wrocław, którego jest wychowankiem.

W bieżącym sezonie środkowy pomocnik rozegrał 11 meczów w Ekstraklasie. Wystąpił również w trzech spotkaniach Pucharu Polski. Ani razu nie wpisał sie na listę strzelców.

To piąte wzmocnienie drużyny prowadzonej przez Jurija Szatałowa podczas przerwy zimowej. Wcześniej do zespołu dołączyli Dziugas Bartkus, Łukasz Bogusławski, Damian Jakubik i Marquitos.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Portugalia – Hiszpania https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-portugalia-hiszpania-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Ukraina – Szkocja https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-ukraina-szkocja/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: San Marino – Estonia https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-san-marino-estonia/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…