Elitserien: “Kowale” bliżej trzeciego z rzędu tytułu, komplet Czugunowa, solidni Pawlicki i Janowski

sports news

Smederna Eskilstuna wygrała u siebie z Dackarną Malilla 54:36 w pierwszym finałowym spotkaniu rozgrywek szwedzkiej Elitserien. Rewanż odbędzie się już w środę.

“Kowale” przybliżył do trzeciego z rzędu tytułu Gleb Czugunow. Młody Rosjanin wygrał wszystkie pięć swoich biegów i zdobył w sumie piętnaście punktów.

Dwucyfrowy dorobek osiągnął również Duńczyk Michael Jepsen Jensen. Dziewięć “oczek” zgromadził Fredrik Lindgren, a osiem Przemysław Pawlicki, który wygrał jeden z pięciu swoich wyścigów.

Wśród “Gryfów” najlepiej radzili sobie Frederik Jakobsen i Maciej Janowski. Startujący z pozycji rezerwy młody Duńczyk oraz reprezentant Polski wygrali po jednym z pięciu swoich biegów i wywalczyli po dziewięć punktów.

Po sześć “oczek” dorzucili Jacob Thorssell i Oliver Berntzon, a pięć dołożył Patryk Dudek. Tylko punkt w trzech podejściach zdołał zdobyć Kacper Gomólski, a Piotr Pawlicki dwukrotnie zamykał stawkę w swoich zaledwie dwóch wyścigach.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama

Fascynująca historia owocowych automatów do gry https://tylkopilka.pl/fascynujaca-historia-owocowych-automatow-do-gry/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Real Madryt – Eintracht Frankfurt https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-real-madryt-eintracht-frankfurt/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Resovia Rzeszów – Arka Gdynia https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-resovia-rzeszow-arka-gdynia/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…