Elitserien: Znakomity Pedersen, świetny Smektała, słaby Dudek i pogrom Dackarny

sports news

Vaestervik Speedway rozbiło u siebie Dackarnę Malilla 58:32 w trzecim wtorkowym spotkaniu piątej serii rozgrywek Elitserien.

„Szyperów” do trzeciego zwycięstwa w sezonie poprowadził Nicki Pedersen. Duńczyk wygrał cztery z pięciu swoich wyścigów, zdobywając czternaście punktów. Dwanaście „oczek” uzbierał Bartosz Smektała, który był najszybszy w trzech z pięciu swoich biegów.

Dwucyfrowy dorobek w tych zawodach osiągnął jeszcze Peter Ljung, a punkt mniej od doświadczonego Szweda wywalczył najskuteczniejszy w szeregach przyjezdnych Piotr Pawlicki. Młodszy z braci wygrał dwa z sześciu swoich wyścigów.

Po sześć „oczek” zapisali na swoim koncie Czech Vaclav Milik i Jacob Thorssell. Tylko punkt w trzech startach zdołał dorzucić Patryk Dudek. Pozbawione Macieja Janowskiego „Gryfy” doznały w ten sposób już trzeciej porażki w bieżących rozgrywkach.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.