Embiid: Musimy zagrać niesamowicie fizycznie

sports news

Philadelphia 76ers w poniedziałek zagrają u siebie w drugim meczu pierwszej rundy fazy playoff z Brooklyn Nets. Joel Embiid, środkowy Sixers, podkreślił, że jego zespół musi zagrać niesamowicie fizycznie.

Przed startem rywalizacji podopieczni Bretta Browna byli uznawani za zdecydowanego faworyta. Seria rozpoczęła się jednak od niespodzianki, bo to Nets wygrali pierwsze spotkanie 111:102.

– Tak uważam, że musimy zagrać niesamowicie fizycznie – powiedział Embiid przed drugim meczem. – Mam nadzieję, że ja będę się czuł lepiej, co pozwoli mi pokazać większy atletyzm. Fizyczność naszej drużyny musi zaczynać się ode mnie. Jimmy Butler wykonał dobrą pracę, ale w poniedziałek my musimy spisać się lepiej jako zespół – podkreślił środkowy Sixers.

– Musimy zagrać lepiej. Trzeba zmienić kilka rzeczy, aby wygrać te spotkanie – podkreślił natomiast trener Brown. Dla Nets może to być historyczny pojedynek. Od 2004 roku nie udało im się prowadzić w serii 2:0, kiedy w postseason rozbili New York Knicks 4:0.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.