Embiid: Musimy zagrać niesamowicie fizycznie

sports news
Oceń

Philadelphia 76ers w poniedziałek zagrają u siebie w drugim meczu pierwszej rundy fazy playoff z Brooklyn Nets. Joel Embiid, środkowy Sixers, podkreślił, że jego zespół musi zagrać niesamowicie fizycznie.

Szok! Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Przed startem rywalizacji podopieczni Bretta Browna byli uznawani za zdecydowanego faworyta. Seria rozpoczęła się jednak od niespodzianki, bo to Nets wygrali pierwsze spotkanie 111:102.

– Tak uważam, że musimy zagrać niesamowicie fizycznie – powiedział Embiid przed drugim meczem. – Mam nadzieję, że ja będę się czuł lepiej, co pozwoli mi pokazać większy atletyzm. Fizyczność naszej drużyny musi zaczynać się ode mnie. Jimmy Butler wykonał dobrą pracę, ale w poniedziałek my musimy spisać się lepiej jako zespół – podkreślił środkowy Sixers.

– Musimy zagrać lepiej. Trzeba zmienić kilka rzeczy, aby wygrać te spotkanie – podkreślił natomiast trener Brown. Dla Nets może to być historyczny pojedynek. Od 2004 roku nie udało im się prowadzić w serii 2:0, kiedy w postseason rozbili New York Knicks 4:0.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

PZBUK oferuje nowym graczom świetny bonus w postaci darmowego zakładu w wysokości 50 zł. Jak go otrzymać?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu oraz postawić zakład z kursem minimum 1.8. Kwota zakładu kwalifikującego do skorzystania z oferty wynosi 50 zł lub więcej.

Czy przegrasz, czy wygrasz pierwszy zakład, gdy ponownie zalogujesz się na konto, otrzymasz za darmo 50 zł. Otrzymany zakład możesz wykorzystać na zakład wielokrotny z kursem min. 2.0.

Wygrane z darmowego zakładu obejmują wyłącznie kwotę ponad stawkę postawionego zakładu i co dla Ciebie najważniejsze nie są objęte wymogiem obrotu przed wypłatą.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji, która trwa tylko do końca roku. Kliknij TUTAJ, aby odebrać darmowy zakład 50 zł.

Komentarze

Komentarze

Add Comment

Click here to post a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Dołącz do nas na FB