Emerson związał się na pięć lat z Barceloną

sports news

FC Barcelona i Atletico Mineiro osiągnęły porozumienie w sprawie transferu Emersona – poinformowali mistrzowie Hiszpanii na swojej oficjalnej stronie.

20-letni prawy obrońca będzie piłkarzem „Dumy Katalonii” od lipca 2019 roku. Brazylijczyk związał się pięcioletnią umową, obowiązującą do końca czerwca 2024 roku. Klub z Belo Horizonte otrzyma za transfer dwanaście milionów euro.

Emerson Aparecido Leite de Souza Junior, bo takie jest pełne nazwisko przyszłego zawodnika „Blaugrany”, na swoim koncie ma osiem występów w młodzieżowej reprezentacji „Canarinhos”.

Wychowanek Associacao Atletica Ponte Preta w koszulce Atletico Mineiro zaliczył dotychczas 23 spotkania, w których strzelił jedną bramkę.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.