Emery: Jesteśmy rozczarowani, ale w tym sezonie wykonaliśmy mały krok naprzód

sports news

Arsenal przegrał w finale Ligi Europy z Chelsea 1:4 i zabraknie go w kolejnym sezonie w Lidze Mistrzów. Unai Emery, menedżer “Kanonierów”, powiedział, że doświadczenie z tego sezonu pomoże jego drużynie wykonać następny krok i się rozwinąć.

– Chcę aby nasi kibice wiedzieli, że to jest proces. Jesteśmy dopiero na jego początku. W tym roku przybliżyliśmy się do czołówki w Premier League. Choć jesteśmy rozczarowani, to wykonaliśmy mały krok naprzód – powiedział Emery, cytowany przez “UEFA.com”.

– Stać nas na lepszą grę niż w końcówce sezonu. Musimy zrobić znaczne postępy. Wielu naszych zawodników jest młodych, a to był dla nich pierwszy finał. Jest duże pole do rozwoju – dodał hiszpański szkoleniowiec.

– Doświadczenie z tego sezonu nam pomoże. W przyszłym roku musimy kontynuować rozwój, dodając także kilku nowych zawodników. To wszystko nam pomoże wykonać następny krok – stwierdził.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama

Typy na rzuty rożne: Węgry – Niemcy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-wegry-niemcy/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Anglia – Włochy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-anglia-wlochy-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Austria – Francja https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-austria-francja/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…