Emery: Przed nami wyjątkowo długie 90 minut

sports news

Menedżer Arsenalu Unai Emery mobilizuje swoich podopiecznych przed rewanżem w Neapolu w 1/4 finału rozgrywek Ligi Europy.

„Kanonierzy” w stolicy Kampanii bronić będą dwubramkowej zaliczki, wywalczonej w pierwszej konfrontacji, zakończonej zwycięstwem nad wicemistrzami Włoch 2:0.

– Jesteśmy gotowi, ale to będzie zupełnie inny mecz – wyznał Emery dla oficjalnego serwisu trzynastokrotnych mistrzów Anglii.

– Spotkamy się z drużyną z doświadczonym trenerem i niesamowitymi piłkarzami. Na pewno będą grać odważnie, a także z głową i inteligencją, ponieważ mają zawodników o takich zdolnościach – podkreślił baskijski szkoleniowiec.

– Jesteśmy również doświadczonym zespołem i wiemy, że przed nami wyjątkowo długie 90 minut. Wiemy, że na boisku będą Insigne, Milik, Callejon, Zieliński, Fabian, Allan, czyli piłkarze, którzy potrafią dominować, a także sprawić nam wiele problemów – ostrzega trener stołecznej drużyny.

– Naszym pierwszym pomysłem jest po prostu wygranie tego spotkania. Chcemy dobrze się bronić i atakować, jeśli będzie potrzeba. Pierwszy mecz graliśmy u siebie i nadal według mnie szanse są 50 na 50 procent. Oni także mogą nam strzelić dwa gole. Pragniemy jednak zwycięstwa i to jest nasz cel – podsumował Emery.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Niedziela 16.02.
https://youtu.be/cIUrMihitcw
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

Podcast #kasujemy S01.E47. #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=fa1d07f2-b587-4e94-89f2-d8fdb4d7f7e6

Podcast #kasujemy S01.E47 w Spotify
https://open.spotify.com/episode/3ZzQHqdlZo6fIE9s9onBcM?si=QgqDHks6Qg6k8MzQDlFCrA

Load More…