Emre Can: Sytuacja musi się zmienić

sports news

Emre Can jest wyraźnie niezadowolony swoim obecnym położeniem w Juventusie Turyn.

Trener „Starej Damy” Maurizio Sarri bardzo rzadko korzysta z usług reprezentanta Niemiec, który w tym sezonie wystąpił w jedynie czterech spotkaniach aktualnych mistrzów Włoch.

– Trzymam stopę na pedale gazu i daję z siebie 100 procent na każdej sesji treningowej. Oczywiście nie jestem zadowolony z mojej sytuacji – wyznał Can w rozmowie udzielonej „Corriere dello Sport”.

– Próbuję zmienić swoje położenie. Żaden piłkarz nie jest zadowolony, gdy nie gra – podkreślił Niemiec.

– Taka jest teraz moja sytuacja w Turynie i muszę pomyśleć o tym, co ma dla mnie największy sens w przerwie zimowej. Z pewnością widzę siebie w Juventusie, ale sytuacja musi się zmienić – dodał Can.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.