Eric Dier bliski odejścia z Tottenhamu

sports news

Według informacji dziennika „Daily Mail”, Eric Dier w nadchodzącym okienku transferowym najpewniej odejdzie z Tottenhamu.

Obecna umowa Anglika z ekipą „Kogutów” obowiązuje do końca czerwca 2021 roku. Włodarze klubu chcieli zaoferować piłkarzowi jej przedłużenie, ale propozycja została odrzucona.

Londyńczycy w nadchodzącym oknie transfrowym będą otwarci na wszystkie oferty ze strony innyh zespołów. Pomocnik także wyraził chęć zmiany pracodawcy.

Dier trafił do Tottenhamu w 2014 roku ze Sportingu CP. W tym sezonie na boiskach Premier League rozegrał łącznie 711 minut.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Podcast #kasujemy

Reklama