Eric ten Hag może trafić do Bayernu

sports news

Według niemieckiego oddziału telewizji Sky jednym z kandydatów na nowego trenera Bayernu Monachium ma być Eric ten Hag. Szkoleniowiec obecnie prowadzi Ajax Amsterdam.

Mistrzowie Niemiec zwolnili Niko Kovaca i rozpoczęli poszukiwania jego następcy. W mediach ruszyła natomiast dyskusja kto poprowadzi Bawarczyków.

Do Monachium może przenieść się Eric ten Hag, który obecnie pracuje w Ajaksie Amsterdam. Włodarze Bayernu skontaktowali się z przedstawicielami trenera.

Eric ten Hag mógłby objąć niemiecki klub od nowego sezonu. W Monachium chcą, aby stało się w styczniu.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.