Eriksen: Każdy odczuwa rozczarowanie

sports news

Tottenham Hotspur przegrał u siebie z Ajaksem Amsterdam 0:1 w pierwszym półfinałowym meczu Ligi Mistrzów. Christian Eriksen, środkowy pomocnik „Kogutów”, powiedział, że jego zespół stać na znacznie lepszą grę.

– Nie zagraliśmy na swoim najwyższym poziomie. Przez pierwszych 20 minut meczu oglądaliśmy piłkę. Oni są drużyną, która lubi się przy niej utrzymywać, a my musieliśmy to zmienić. My pomogliśmy im w tym, aby poczuli kontrolę nad spotkaniem – powiedział Eriksen, cytowany przez „UEFA.com”.

– Do każdej piłki byliśmy spóźnieni. Bardziej bezpośrednio zagraliśmy w ofensywie w drugiej połowie. Nikt jednak nie chciał grać, tak jak to robiliśmy przed przerwą. Każdy odczuwa rozczarowanie. Nie zagraliśmy na takim poziomie na jaki nas stać – dodał reprezentant Danii.

– Nie możemy cały czas mówić o naszych kontuzjowanych zawodnikach. Jesteśmy w półfinale i musimy podnieść poziom naszej gry. Mieliśmy szczęście, bo rywale trafili w słupek i mogło być 2:0, a wtedy rewanż byłby już zupełnie inny. Musimy zmienić sposób naszej gry – stwierdził.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.