Euzebiusz Smolarek nowym Prezesem Zarządu Polskiego Związku Piłkarzy

sports news

Euzebiusz Smolarek został nowym Prezesem Zarządu Polskiego Związku Piłkarzy – poinformowano oficjalnie na konferencji prasowej.

– Chciałbym przyczynić się do jeszcze większego rozwoju Związku i bardzo bym chciał, by piłkarze czuli się w Polsce jeszcze bezpieczniejsi – tłumaczył Euzebiusz Smolarek.

Polski Związek Piłkarzy to organizacja, której głównym celem jest obrona praw piłkarzy i jej propagowanie. W PZP zrzeszonych jest 2183 piłkarzy oraz 131 piłkarek.

Euzebiusz Smolarek w trakcie kariery grał m.in. w Feyenoordzie Rotterdam, Borussii Dortmund, Racingu Santander, Polonii Warszawa i Jagiellonii Białystok.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.