Everton FC podpisał nowy kontrakt z Tomem Daviesem

sports news

Everton FC przedłużył kontrakt z Tomem Daviesem. Nowa umowa środkowego pomocnika będzie obowiązywała do końca czerwca 2023 roku – poinformował klub z Goodison Park na swojej oficjalnej stronie internetowej.

– Cieszę się z podpisania nowego kontraktu. To jest wszystko, czego chciałem jako dzieciak i jestem bardzo szczęśliwy. Czuję, ze klub we mnie wierzy, co potwierdził tą nową umową – powiedział Davies po parafowaniu kontraktu.

– Cały czas robię postępy. Jestem w klubie, w którym czuję, że mogę się rozwinąć. Chcę tu być. Przeżyłem tutaj kilka wielkich momentów. Chcę, aby było ich jeszcze więcej, aby móc pokazać jak dobrym jestem zawodnikiem – dodał.

Tom Davies jest wychowankiem klubu z niebieskiej części dzielnicy Merseyside. W obecnym sezonie wystąpił w 16 meczach Premier League. Oprócz tego rozegrał dwa spotkania w Pucharze Ligi i jedno w Pucharze Anglii.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.