Fabiański przeszedł operację, nie zagra przez trzy miesiące

sports news

Telewizja „Sky Sports” poinformowała, że Łukasz Fabiański przeszedł operację po kontuzji stawu biodrowego. W tym roku już nie zagra.

Golkiper West Ham United urazu doznał w meczu ligowym z Bournemouth. Początkowo nie było wiadomo na ile poważna jest to kontuzja.

Okazało się, że potrzebna jest operacja, która zakończyła się pomyślnie. Teraz reprezentanta Polski czeka powrót do pełnej sprawności.

Fabiański do gry ma wrócić za trzy miesiące.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.