Fabregas: Tylko van Persie i Nasri byli na moim poziomie w Arsenalu

sports news

Cesc Fabregas w rozmowie z „Arseblog” wyjawił szczegóły, dlaczego w 2011 roku zdecydował się na odejście z Arsenalu.

Hiszpan trafił do ekipy „Kanonierów” jeszcze jako junior, w 2003 roku. W barwach londyńskiego klubu występował nieprzerwanie do 2011 roku, był jego kapitanem i rozegrał łącznie ponad 300 spotkań.

W 2011 roku zawodnik opuścił Emirates Stadium i przeniósł się do FC Barcelony. W
latach 2014-2019 był graczem Chelsea FC, a od 2019 roku grał w AS Monaco.

– Byłem kapitanem Arsenalu, zawsze czułem na sobie presję. Cierpiałem po każdym przegranym meczu, miałem nieprzespane noce, płakałem. A kiedy po przegranym meczu siedziałem w autobusie i słyszałem, jak niektórzy piłkarze śmiali się i mówili o tym, gdzie pójdą później, coś we mnie pękło – wyznał 32-latek.

– Trwało to kilka lat. Graliśmy piękną piłkę i podobała mi się ta strona drużyny, ale naciskałem na siebie, aby prowadzić zespół do wielkiego sukcesu. W pewnym momencie poczułem się trochę samotny. Nie chcę brzmieć arogancko, ale szczególnie w ciągu ostatnich dwóch lub trzech lat czułem, że tylko Robin van Persie i Samir Nasr byli jedynymi graczami, którzy byli na moim poziomie mentalnym i technicznym. Poczułem, że chcę sprawdzić czegoś innego. Gdyby nie to, nie opuściłbym wtedy Arsenalu – dodał pomocnik.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na poniedziałek https://bit.ly/34f1b5B #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Podcast #kasujemy S01.E94 w Spotify 🎙✅ https://open.spotify.com/episode/2KaQDXdw1g5ygZcyDHBJ0g?si=Gl_2XeqwTY-WjvO3FP01-w #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

Typy bukmacherskie na dziś: Niedziela 5.04.
https://youtu.be/FgHS88aCwYU
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

Load More…