Facchineri i Metcalfe związali się z Vancouver Whitecaps

sports news

Gianfranco Facchineri oraz Patrick Metcalfe podpisali kontrakty z Vancouver Whitecaps – poinformował klub z Major League Soccer na swojej oficjalnej stronie.

17-letni środkowy obrońca i cztery lata starszy pomocnik parafowali roczne umowy, obowiązujące do końca sezonu 2020.

Facchineri jest wychowankiem klubu z Kolumbii Brytyjskiej i ma za sobą występy w młodzieżowej reprezentacji Kanady. Metcalfe natomiast oprócz gry w rezerwach macierzystego zespołu bronił również barw TSS FC Rovers.

Vancouver Whitecaps rozpoczną nowy sezon MLS pierwszego marca konfrontacją przed własną publicznością przeciwko Sportingowi Kansas City. Tydzień później ekipa z Kanady zagra na wyjeździe z Los Angeles Galaxy.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.