Falubaz rozbił ROW Rybnik, perfekcyjny Pedersen

sports news

Stelmet Falubaz Zielona Góra pokonał na własnym torze ROW Rybnik 54:36 w piątkowym sparingu rozegranym na obiekcie siedmiokrotnych mistrzów Polski.

Zespół z Grodu Bachusa do zwycięstwa poprowadził Nicki Pedersen. Duńczyk czterokrotnie pojawiał się na owalu i cztery razy był najszybszy na mecie. „Oczko” mniej w czterech próbach zgromadził Patryk Dudek.

Po dziesięć punktów dla „Rekinów” uzbierali Mateusz Szczepaniak i Kacper Woryna.

Osiem „oczek” do dorobku ekipy z Ziemi Lubuskiej dołożył Piotr Protasiewicz, a punkt mniej od kapitana zielonogórzan dowiózł Martin Vaculik. Słowak ustawiał się jednak pod taśmą tylko trzykrotnie.

Po sześć punktów dla gospodarzy dołożyli Mateusz Tonder, który wygrał dwa z trzech swoich biegów oraz Michael Jepsen Jensen. Duńczyk aż sześć razy wyjeżdżał na tor i zanotował dwa defekty.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.