„Fantastycznie, że Aaron Ramsey przechodzi do Juventusu”

sports news

Aaron Ramsey latem ma przejść na zasadzie wolnego transferu z Arsenalu Londyn do Juventusu Turyn. Ian Rush, były znakomity przed laty napastnik reprezentacji Walii i „Starej Damy” powiedział, że to doskonała decyzja podjęta przez środkowego pomocnika.

Ramsey ma do końca sezonu ważny kontrakt z „Kanonierami”. Po jego wygaśnięciu latem ma dołączyć do „Bianconerich”. Ian Rush, który reprezentował Juve w sezonie 1986/87, powiedział, że to będzie coś wyjątkowego dla jego rodaka.

– Czasy się zmieniły. Kiedy ja tam byłem, to wszystko musiałem robić sam. Teraz tak wszystko poszło do przodu, że wszystko robi się za zawodnika, a dla niego najważniejsza jest koncentracja na piłce nożnej, jego ofensywnej grze i tyle – powiedział Rush w rozmowie z „ESPN”.

– Nauczy się języka. Ma na to sześć miesięcy. Ja miałem 12 miesięcy. Najważniejsze we Włoszech jest to, że musisz być pewien tego co robisz. Gdybym teraz przeniósł się do Włoch, to powiedziałbym, że nazywam się Ian Rush i jestem najlepszym piłkarzem na świecie – dodał.

– Aaron musi zrobić pierwsze wrażenie. Pojechać tam, być pewnym siebie i pokazać im jakim jest dobrym zawodnikiem. Uważam, że jego przejście do Juventusu jest czymś fantastycznym. Kiedy ja tam byłem, to było przemysłowe miasto. Od tamtego czasu zmieniło się milion razy na lepsze – stwierdził.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.