FC Barcelona liczy się z grą bez kibiców aż do lutego

sports news

FC Barcelona przygotowuje się na plan rozgrywania wszystkich spotkań bez udziału publiczności aż do lutego 2021 roku – informuje „La Vanguardia”.

Po raz ostatni mistrzowie Hiszpanii zaprezentowali się na Camp Nou 7 marca, kiedy to pokonali przed własną publicznością Real Sociedad San Sebastian 1:0.

Zarówno UEFA, jak i Primera Division, rozważają potencjalne wznowienie rozgrywek, ale na pewno na początku będzie to się odbywać bez udziału kibiców.

Najbardziej prawdopodobną datą powrotu do gry jest 15 czerwiec. Wówczas finisz sezonu byłby 1 sierpnia. Możliwe jest także jego anulowanie, jeśli pandemia nie wygaśnie.

Start kolejnego sezonu planowany jest na 15 września, a jego zakończenie przewidywane jest na 31 maja 2021 roku. Kibice wróciliby na trybuny 15 listopada, ale mistrzowie Hiszpanii liczą się z dłuższym okresem gry bez publiczności.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.