Fernandez koncentruje się na Newcastle

sports news

Federico Fernandez w rozmowie z angielskimi mediami przyznał, że póki co zamiast na powrocie do ojczyzny, koncentruje się na grze w Newcastle.

Weteran defensywy Newcastle niedługo przedłużył swój kontrakt z angielskim klubem do 2021 roku.

– Bardzo dobrze czuję się w Anglii. Wiele zrobiłem w przeszłości, by móc tu być. Chcę tu grać jak najdłużej – powiedział Fernandez.

– Nie wiem, co będzie za trzy, cztery lata. Zmiany często nadchodzą niespodziewanie. Może wrócę do ojczyzny na koniec kariery. Teraz jednak o tym jeszcze nie myślę – dodał defensor Newcastle.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.