Fernando Torres: Chcę zostać w Atletico

Napastnik Atletico Madryt, Fernando Torres przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, że chciałby zostać w klubie i nie zamierza szukać innego pracodawcy.

Hiszpan gra w drużynie “Rojiblancos” na zasadzie wypożyczenia z AC Milan. 31-letni piłkarz ma zostać w Madrycie do zakończenia bieżącego sezonu, ale możliwe jest przedłużenie jego pobytu na Estadio Vicente Calderon.

– To nie jest czas, żeby myśleć o nowych ofertach albo o tym, kto jest zainteresowany moja osobą. Chcę zostać w Atletico – powiedział Fernando Torres w rozmowie z dziennikarzami stacji radiowej “COPE”.

– Chciałbym tutaj wygrywać w przyszłości. To jest coś czego jeszcze nie doświadczyłem. Mam szczęście, że gram, tam gdzie chcę. Nie wiem ile to jeszcze potrwa, dlatego zamierzam cieszyć się każdym meczem – dodał.

Fernando Torres jest wychowankiem Atletico Madryt. W barwach “Rojiblancos” rozegrał łącznie we wszystkich rozgrywkach 230 spotkań, w których strzelił 87 bramek oraz zanotował trzy asysty.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…