Finał Ligi Mistrzów najpóźniej 3. sierpnia

sports news

Europejska Unia Piłkarska (UEFA) pracuje obecnie nad zmianą terminarza rozgrywek pucharowych. Zdaniem prezydenta UEFA Aleksandra Ceferina finał Ligi Mistrzów musi odbyć się najpóźniej 3. sierpnia.

– Oczywiście możemy zmienić obecne zasady rozgrywek, zmieniając dwumecz na jeden mecz, rozgrywany na neutralnym stadionie. Jednak to tylko są zwykłe teorie, ponieważ obecna sytuacja jest bezprecedensowa. Jedno jest pewne – Liga Mistrzów musi zostać zakończona przed 3. sierpnia – powiedział Aleksander Ceferin w niemieckiej telewizji ZDF.

– Nie ma innego wyjścia. To my będziemy musieli dostosować się do sytuacji, dlatego rozważamy plany powrotu Ligi Mistrzów, zarówno w maju, w czerwcu oraz w lipcu – dodał szef UEFA.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.